Balometry

Tam, gdzie trzeba sprawdzić strumień objętości przepływu powietrza, najlepiej sprawdzą się nasze balometry. To nowoczesne przyrządy, które potrafią też kontrolować temperaturę, wilgotność i ciśnienie, nie tylko w kratkach wentylacyjnych!

Pomiary szczegółowe i skuteczne

Po balotometr trzeba sięgnąć zawsze wtedy, kiedy chcemy lub musimy uregulować strumień objętości powietrza w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych lub odbieramy instalację. Balometr umożliwia szczegółowe pomiary prędkości i objętości powietrza, regulację instalacji, wykrywa też wszelkie nieszczelności. Ten sprzęt świetnie się sprawdza także do sprawdzania komór bezpieczeństwa czy kontroli wydajności systemów ochrony środowiska. Wykorzystują go w swojej pracy instalatorzy, laboratoria, inspektorzy BHP, a także działy utrzymania ruchu.

Niezawodny sprzęt

Dostępne w naszej ofercie balometry to sprzęt nie tylko dokładny, ale też lekki i poręczny, wykonany zgodnie z obowiązującymi normami. Niektóre modele ważą zaledwie 2,9 kilograma, co docenią wszyscy, którzy często wykonują pomiary. Znajdziesz też u nas balometry, które gwarantują precyzyjne działanie także tam, gdzie wykorzystywane są anemostaty wirowe.  Wiele naszych balometrów wykorzystuje urządzenia mobilne, które dzięki specjalnym aplikacjom i komunikacji przez Bluetooth sprawiają, że robienie pomiarów jest jeszcze łatwiejsze. Wybierz taki model, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i wykonywanym przez Ciebie lub Twoją firmę pomiarom. W naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiedni sprzęt! 

Wyników 1 - 6 z 6