Katalog produktów

Testery respiratorów

Oferowane przez nas testery respiratorów przeznaczone są zarówno do użytku przenośnego, jak i stacjonarnego.

Mobilny tester respiratorów Citrex H4 łączy niską wagę i mały rozmiar z solidnością wykonania oraz niezawodnością. Precyzyjnie mierzy parametry respiratorów, umożliwiając ich weryfikację lub kalibrację.  Wykonuje pomiary przepływu w obu kierunkach z niskim wpływem samego oporu miernika oraz pomiary ciśnienia, koncentracji tlenu, temperatury i objętości.

Komfortowa obsługa urządzenia

Dzięki klawiaturze dotykowej oraz dużemu, kolorowemu ekranowi obsługuje się go łatwo. Parametry oddechowe są na bierząco mierzone i wyliczane, co możemy obserwować na rysowanych w czasie rzeczywistym krzywych. Efekty pomiarów zapiszemy na karcie SD, co umożliwia ich późniejszą analizę.

Tester respiratorów obsługuje 13 warunków standardowych i 7 rodzajów gazów, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania stawiane tego typu urządzeniom.

Analizator przepływu FA Plus również profesjonalnie mierzy i kalibruje respiratory. Do jego projektu wykorzystano najnowsze technologie pomiaru takich parametrów jak przepływ dwukierunkowy, ciśnienie, temperatura powietrza czy tlenku azotu. Urządzenie sprawdzi się także w weryfikacji działania spirometrów oraz innych urządzeń anestezjologicznych.

Tester respiratorów FA Plus wyposażony jest w duży wyświetlacz pozwalający operować łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika. Przeznaczony jest do użytku stacjonarnego lub przenośnego, z wykorzystaniem zasilania bateryjnego.

TESTER RESPIRATORÓW
- objętość oddechowa (Vti, Vte)
- objętość w czasie rzeczywistym (V)
- czasy trwania wdechu i wydechu (Ti, Te)
- ciśnienie szczytowe (Ppeak)
- ciśnienie średnie (Pmap)
- stosunek faz wdechu do wydechu (I:E) - końcowe-wydechowe c