Katalog produktów

Przenośne

Przenośne liczniki cząstek

Pomiar ilości wybranych zanieczyszczeń i ich rodzajów wymaga zastosowania zaawansowanej aparatury badawczej. Przenośne liczniki cząstek to wysoce specjalistyczne urządzenia, które służą do identyfikowania rodzaju cząstek w analizowanej przestrzeni. W ten sposób mogą być wykorzystywane między innymi do aktywnego monitoringu środowiska, pomiarów porównawczych, badania jakości powietrza i przygotowywania kwalifikacji pomieszczeń. Urządzenia te są bardzo wygodne w użytkowaniu, a za sprawą mobilności mogą być wykorzystywane do wielu różnych celów. Liczniki cząstek są też powszechnie używane w pomieszczeniach sterylnych celem sprawdzenia, czy aktualne warunki spełniają ustalone normy.

Przenośne generatory aerozolu 

Wraz z przenośnymi licznikami cząstek w tej kategorii prezentujemy najnowsze przenośne generatory aerozolu. To produkty, które także wykorzystywane do oczyszczania wielkopowierzchniowych budynków. Występują w różnych rodzajach. Poszczególne typy generatorów aerozoli mogą być używane do dezynfekowania powietrza. Ujemnie spolaryzowana mgła odpowiada za nawilżanie powietrza. Przenośne generatory aerozoli spotkać można w wielu laboratoriach, jak i w zakładach produkcyjnych wielu branż (np. poligraficznej, chemicznej, dziewiarskiej). 

Kluczową zaletą przedstawianych produktów jest ich mobilność. Jedno urządzenie można stosować w różnych obiektach naprzemiennie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami poniżej i życzymy udanych zakupów w naszym sklepie! Laserowe liczniki cząstek zawieszonych w powietrzu.
tsi_big4

Pomiar równoległy do 3 wielkości cząstek
Pobór próbki 0.1CFM (2.83l/min)
W standardzie 0.3 - 5 µm, oraz wybieralny spośród: 0.5, 1.0, 2.0, 2.5µm
Programowalny czas poboru próbki do 99min.

Laserowy licznik cząstek.
6 kanałów: 0.3, 0.5, 0.7, 1, 2 i 5µm
Pobór próbki 0.1CFM (2.83l/min)
Pomiar kumulacyjny i różnicowy.
Interfejs USB.
Pamięć 10000 pomiarów z rejestracją.
Funkcje automatyczne.

Laserowy licznik cząstek.
6 kanałów: 0.30 | 0.5~ 10µm
Pobór próbki 28.3 | 50 | 100l/min
Pomiar kumulacyjny i różnicowy.
Interfejs USB i Ethernet, wifi, NFC
Pamięć 250 000 pomiarów z rejestracją.
Funkcje automatyczne.