Katalog produktów

Do ciężarówek

Rejestratory temperatury do ciężarówek

Elektroniczne rejestratory temperatury instaluje się wewnątrz kabin ciężarówek i naczep. Najczęściej wykorzystywane są do monitorowania warunków przewozu towarów, które wymagają zachowania odpowiedniego zakresu temperatur. Dobrym przykładem jest transport leków, zwierząt i roślin oraz żywności.

Dostępne w naszej ofercie rejestratory temperatury do ciężarówek posiadają niezbędne certyfikaty jakości CE i EN oraz certyfikaty kalibracji producentów. Wszystkie urządzenia są nowe i oryginalne. Nasza propozycja została podzielona na kilka różnych produktów o nieco innych parametrach pomiarowych i dodatkowych funkcjach, dzięki czemu można znaleźć miernik idealny do danego zastosowania.

Elektroniczne rejestratory temperatury do samochodów ciężarowych

Poszczególne rejestratory umożliwiają mierzenie temperatury z jednej bądź kilku sond umieszczonych oddzielnie. Do większych pojazdów zaleca się zastosowanie urządzeń składających się z wielu sond pomiarowych ze względu na pełniejszy obraz zmian temperatury w przestrzeni. Poszczególne rejestratory temperatury do ciężarówek mają wbudowane ekrany LCD z diodami sygnalizacyjnymi LED, dzięki czemu ustawienie urządzenia jest wyjątkowo przejrzyste. Większość naszych detektorów daje możliwość szybkiego wydruku papierowego wyniku całego okresu pomiarowego lub ustawionej jego części, np. z wybranej godziny. Nierzadko dane można też wygodnie przenieść poprzez interfejs USB. Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty i składania pierwszych zamówień!

Elektroniczny rejestrator temperatury.
Pamięć 32000 pomiarów.
Wejście dla 4 zewnętrznych czujników pomiarowych.
Wyświetlacz LCD.
Zgodny z EN12830 dla transportu | dystrybucji i przechowywania żywności.
Elektroniczny rejestrator temperatury.
dwa kanały pomiarowe.
Pamięć 172 032 pomiarów.
Wbudowana drukarka
Zewnętrzny czujnik pomiarowy.
Elektroniczny rejestrator temperatury.
dwa kanały pomiarowe.
Pamięć 172 032 pomiarów.
Wbudowana drukarka
Zewnętrzny czujnik pomiarowy.