Uniwersalne

Uniwersalne przetworniki wilgotności

Oferujemy uniwersalne przetworniki wilgotności do zaawansowanych systemów przemysłowej wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji, które mogą być wykorzystywane w pomiarach meteorologicznych oraz do monitorowania warunków w instalacjach przemysłowych i budynkowych. Urządzenia są przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Mogą być wyposażone w dodatkowy osprzęt, taki jak grzałki czy osuszacze, które umożliwiają utrzymanie optymalnych warunków do realizacji pomiarów w zmieniającym się otoczeniu. Dzięki takim przetwornikom wilgotności pomiary zawsze odzwierciedlają stan faktyczny medium i otoczenia.

Wielokanałowe przetworniki wilgotności do rur i nie tylko

Nasze zaawansowane przetworniki wilgotności to urządzenia, które pozwalają na współpracę z różnymi czujnikami, w tym m.in. z uniwersalnym czujnikiem wilgotności, czujnikami wilgotności ogólnego przeznaczenia o podwyższonej trwałości, z czujnikami odpornymi na działanie agresywnych środków chemicznych oraz z czujnikami do pomiaru przepływu cieczy. Urządzenia mogą być konfigurowane adekwatnie do potrzeb, z jakimi mamy do czynienia w danym punkcie pomiarowym tak, aby wynik pomiarów i wartości parametrów były możliwie najdokładniejsze.

Przetworniki temperatury do instalacji przemysłowych

Większość oferowanych przez nas przetworników wilgotności i temperatury jest przystosowana do funkcjonowania w skrajnych temperaturach i pod wysokim ciśnieniem. Przetworniki zwracają parametry takie jak wilgotność, temperatura, ciśnienie i przepływ medium. Urządzenia są proste w kalibracji i montażu. W ofercie dostępne są przetworniki do montażu w kanałach przesyłowych oraz modele z interfejsem do kontrolowania odczytów. Niektóre są wyposażone także w przekaźniki regulacyjne i alarmowe do informowania o odczytach o wartościach skrajnych oraz do modyfikowania parametrów pracy urządzeń w układzie.

Wyników 1 - 9 z 9

HD2717T

Pomiar temperatury: -50...200°C
Pomiar wilgotności względnej: 5...98%RH (0...100%RH)
wilgotności absolutnej
współczynnika zmieszania lub punktu rosy
Interfejs RS232/RS485
Wyjścia: 0/4...20mA i 0/2...10VDC 2 przekaźniki r

Szczegółowe dane techniczne...

HD2817T

Podświetlany wyświetlacz graficzny LCD (128x64)
Pomiar temperatury: -50...200°C
Pomiar wilgotności względnej: 5...98%RH (0...100%RH)
Wyliczanie: wilgotności absolutnej, współczynnika zmieszania lub punktu rosy
Interfejs RS232/RS4

Szczegółowe dane techniczne...

HD4517 i HD4617

Zakres pomiarowy wilgotności 5...98%RH Zakres pomiarowy temperatury -30...+85°C Zakres pomiarowy CO2 0...5000ppm Pamięć 2304 rekordy Interfejs USB (MODBUS RTU) Wyjście analogowe 0...10VDC Wyjścia przekaźnikowe

Szczegółowe dane techniczne...

Meteo HMP155

Przetwornik meteorologiczny o deklarowanej dokładności ±1% dla pomiarów wilgotności. Szeroki zakres pracy już od -80ºC ... + 60ºC. Idealne rozwiązanie dla klatki meteorologicznej Stevensona.

Szczegółowe dane techniczne...

Uniwersalny miernik DO9847

Miernik z niezależnymi 3 kanałami pomiarowymi
Pomiar prędkości i temperatury
Możliwość wyliczania przepływu (wydatku)
Współpraca z wymiennymi sondami termoanemometrycznymi i skrzydełkowymi
Możliwość podłączenia uniwersalnych modu

Szczegółowe dane techniczne...