Do ciężarówek

Rejestratory temperatury do ciężarówek

Elektroniczne rejestratory temperatury instaluje się wewnątrz kabin ciężarówek i naczep. Najczęściej wykorzystywane są do monitorowania warunków przewozu towarów, które wymagają zachowania odpowiedniego zakresu temperatur. Dobrym przykładem jest transport leków, zwierząt i roślin oraz żywności.

Dostępne w naszej ofercie rejestratory temperatury do ciężarówek posiadają niezbędne certyfikaty jakości CE i EN oraz certyfikaty kalibracji producentów. Wszystkie urządzenia są nowe i oryginalne. Nasza propozycja została podzielona na kilka różnych produktów o nieco innych parametrach pomiarowych i dodatkowych funkcjach, dzięki czemu można znaleźć miernik idealny do danego zastosowania.

Elektroniczne rejestratory temperatury do samochodów ciężarowych

Poszczególne rejestratory umożliwiają mierzenie temperatury z jednej bądź kilku sond umieszczonych oddzielnie. Do większych pojazdów zaleca się zastosowanie urządzeń składających się z wielu sond pomiarowych ze względu na pełniejszy obraz zmian temperatury w przestrzeni. Poszczególne rejestratory temperatury do ciężarówek mają wbudowane ekrany LCD z diodami sygnalizacyjnymi LED, dzięki czemu ustawienie urządzenia jest wyjątkowo przejrzyste. Większość naszych detektorów daje możliwość szybkiego wydruku papierowego wyniku całego okresu pomiarowego lub ustawionej jego części, np. z wybranej godziny. Nierzadko dane można też wygodnie przenieść poprzez interfejs USB. Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty i składania pierwszych zamówień!

Wyników 1 - 3 z 3