Z wyjściem analogowym

Przetworniki temperatury do systemów wentylacji i klimatyzacji

Oferujemy przetworniki do pomiarów temperatury i badania jakości powietrza zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Oferowane przez nas urządzenia pozwalają na badanie parametrów takich jak:

  • wilgotność względna (RH),
  • temperatura otoczenia (T),
  • zawartość dwutlenku węgla (CO2),
  • oraz na wyznaczenie punktu rosy.

Urządzenia są stosowane w układach monitoringu i zarządzania budynkowymi systemami ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Przetworniki temperatury do montażu wewnątrz budynków

W naszym sklepie dostępne są przetworniki pomieszczeniowe, które ponadto mogą pełnić funkcję kontrolerów i regulatorów parametrów pracy układów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Osoby konfigurujące układ monitoringu i kontroli parametrów pracy urządzeń w systemie HVAC mają do dyspozycji proste przetworniki temperatury w formie estetycznej puszki do montażu natynkowego oraz bardziej rozbudowane urządzenia wyposażone w cyfrowy wyświetlacz, na którym prezentowane są wartości parametrów określanych przez przetwornik. Najbardziej zaawansowane przetworniki wilgotności do montażu w pomieszczeniach są też przystosowane do zmiany parametrów pracy urządzeń w układzie, adekwatnie do zmieniających się potrzeb.

Przetworniki temperatury do montażu na zewnątrz budynków

Jak wiadomo, prawidłowe funkcjonowanie zaawansowanych systemów wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji wymaga badania jakości powietrza pobieranego przez układ z zewnątrz budynku. W tym celu we właściwych miejscach montuje się odpowiednie przetworniki temperatury, które są przystosowane do pomiarów na zewnątrz budynków. Nasze przetworniki do montażu zewnętrznego są wyposażone w odpowiednie osłony, które gwarantują oczekiwaną dokładność pomiaru niezależnie od zmieniających się warunków atmosferycznych. Urządzenia są łatwe w montażu i proste w konfiguracji.

Wyników 1 - 6 z 6

HD4517 i HD4617

Zakres pomiarowy wilgotności 5...98%RH Zakres pomiarowy temperatury -30...+85°C Zakres pomiarowy CO2 0...5000ppm Pamięć 2304 rekordy Interfejs USB (MODBUS RTU) Wyjście analogowe 0...10VDC Wyjścia przekaźnikowe

Szczegółowe dane techniczne...