Mierniki temperatury z wbudowaną pamięcią

Współczesna technologia pozwala nam rozwiązać wiele problemów, zanim jeszcze na dobre powstaną. Szczególnie przydaje się do tego aparatura kontrolno-pomiarowa, która pozwala na prewencyjny nadzór sprzętu.

Przenośne mierniki temperatury

Przenośne mierniki temperatury znakomicie sprawdzają się w miejscach, gdzie temperatura nie jest stała, ma za to bezwzględny wpływ na funkcjonowanie systemu lub systemów. Wygodny dostęp, skrupulatne obliczenia i ich dokładność to gwarancja dobrze działającego sprzętu. Warto zaopatrzyć się w mierniki najwyższej jakości i o dużej czułości, dzięki temu unikniemy problemów technicznych. Wygodnym rozwiązaniem są czujniki termoparowe, a także mobilne rejestratory. Dobre termometry mają wbudowany sygnał alarmowy, dzięki któremu zapobiec można rozmrożeniu towaru czy innej awarii, która mogłaby nas słono kosztować.

Mierniki z wbudowaną pamięcią danych

Innym rozwiązaniem są mierniki z wbudowaną pamięcią danych. Pozwalają one na długotrwały monitoring tych danych i ewentualne ulepszenia wynikające z zaobserwowanych zmian. Szczególnie istotne jest to w miejscach, gdzie bezwzględnie potrzebna jest stała temperatura. Zbyt wysoka lub za niska może skutkować zmniejszeniem wydajności, a nawet uszkodzeniem danego sprzętu czy instalacji. Wygodnym sposobem na sprawdzenie stanu są właśnie mierniki, które rejestrują w określonych interwałach wartości.

Wyników 1 - 18 z 18

Rejestrator DAQ-PRO

- 8 różnych kanałów pomiarowych
- Częstotliwość próbkowania (przy wykorzystanym 1 kanale)- 4000/ s, przy większej ilości kanałów 1/s
- Wyjście alarmowe do podłączenia zewnętrznego obciążenia
- Pamięć 512,000 pomiarów dla 1 kanału lub

Szczegółowe dane techniczne...

Uniwersalny miernik DO9847

Miernik z niezależnymi 3 kanałami pomiarowymi
Pomiar prędkości i temperatury
Możliwość wyliczania przepływu (wydatku)
Współpraca z wymiennymi sondami termoanemometrycznymi i skrzydełkowymi
Możliwość podłączenia uniwersalnych modu

Szczegółowe dane techniczne...

Uniwersalny miernik XA1000

Opis dodatkowy: "Wszechstronny" w segmencie techniki pomiarowej. Uniwersalny przyrząd pomiarowy dla profesjonalistów dzięki wymiennym czujnikom SDI. Bardzo dokładne pomiary temperatury i wilgotności względnej. Zintegrowany czujnik ciśnienia barometrycznego powietrza, zapis danych online / offline....

Szczegółowe dane techniczne...