Mierniki przenośne do pomiaru temperatury

W kategorii tej umieszczone zostały przenośne urządzenia, których celem jest pomiar temperatury. Grupa składa się z: mierników bez wbudowanej pamięci (np. HD2107.1|HD2127.1 i termometr C0321), a także takich, które ją posiadają (np. HD31 mobilny rejestrator, HD2107.2|HD2127.2, czy Miernik S220 T8). Oprócz tego znalazły się tam też: mierniki uniwersalne, czujniki termoelektryczne przenośne, czujniki rezystencyjne przenośne, czujniki termoparowe oraz czujniki rezystancyjne.

Mierniki temperatury a ich parametry

Wymienione mierniki temperatury mają swoją indywidualną specyfikację. Przykładowo czujniki termoparowe różnią się między sobą nie tylko wymiarami i tym, w jaki sposób są one zasilane, czy jak długo pracują, ale też przede wszystkim rozdzielczością. Jednym z przykładów takiego urządzenia jest Termometr C0321, przenośny miernik temperatury, z dwoma wejściami pomiarowymi i podwójnym wyświetlaczem LCD. Ma on także różne zakresy pomiarowe. Szczegóły znajdują się karcie katalogowej tego narzędzia.

Bardzo przydatnymi narzędziami są przenośne mierniki, a konkretnie mierniki uniwersalne. Są niezwykle wygodne w użytkowaniu, a do tego lekkie i poręczne. Przykładem jest tu uniwersalny miernik XA 1000, który zapewnia doskonałą precyzję i elastyczność. Jego praca pozwala na wyliczenie wielu różnych parametrów klimatycznych. Do tego możliwa jest archiwizacja danych przez SmartGraph3 na komputerze oraz zapis serii pomiarowej w pamięci. Wszelkie inne informacje na temat tego urządzenia, a także jego zdjęcia i to, jakie czujniki SDI są dostępne, umieszczone zostały na naszej stronie internetowej.

Wyników 1 - 23 z 23

Rejestrator DAQ-PRO

- 8 różnych kanałów pomiarowych
- Częstotliwość próbkowania (przy wykorzystanym 1 kanale)- 4000/ s, przy większej ilości kanałów 1/s
- Wyjście alarmowe do podłączenia zewnętrznego obciążenia
- Pamięć 512,000 pomiarów dla 1 kanału lub

Szczegółowe dane techniczne...

Uniwersalny miernik DO9847

Miernik z niezależnymi 3 kanałami pomiarowymi
Pomiar prędkości i temperatury
Możliwość wyliczania przepływu (wydatku)
Współpraca z wymiennymi sondami termoanemometrycznymi i skrzydełkowymi
Możliwość podłączenia uniwersalnych modu

Szczegółowe dane techniczne...

Uniwersalny miernik XA1000

Opis dodatkowy: "Wszechstronny" w segmencie techniki pomiarowej. Uniwersalny przyrząd pomiarowy dla profesjonalistów dzięki wymiennym czujnikom SDI. Bardzo dokładne pomiary temperatury i wilgotności względnej. Zintegrowany czujnik ciśnienia barometrycznego powietrza, zapis danych online / offline....

Szczegółowe dane techniczne...