Kratownice pomiarowe

Specjalistyczne kratownice pomiarowe najczęściej umieszczane są w systemach wentylacji i zamkniętych ciągach cyrkulacji powietrza. Służą do bieżącego i dokładnego mierzenia poziomu przepływu powietrza oraz jego wydajności. Nasza firma oferuje profesjonalne czujniki i kratownice. Ze względu na najwyższej jakości komponenty i nowoczesną technologię prezentowane w tej kategorii produkty z powodzeniem mogą być używane do najbardziej zaawansowanych zastosowań. 

Kratownice pomiarowe występują w kilku wariantach. Proponujemy gotowe zestawy pomiarowe działające w technologii STRA i FLST. Na tej stronie znajdą Państwo także uśredniające czujniki prędkości przepływu powietrza MAFS oraz sondy uśredniające przepływ. Wszystkie narzędzia posiadają niezbędne certyfikaty oraz potwierdzoną skuteczność i precyzję pomiarów. 

Kratownice pomiarowe do pomiaru przepływów


Kratownice pomiarowe wykorzystują ciśnienie różnicowe (wejściowe, wyjściowe; dynamiczne, statyczne) oraz teorię Bernoulliego (kratownica Wilsona). Zastosowanie poszczególnych modeli kratownic nie tylko pozwala na precyzyjny pomiar, ale także na lokalną redukcję przekroju przepływów powietrza.  Narzędzia te powinny być dobrze dopasowane do miejsca badawczego, dlatego w naszej ofercie poszczególne warianty dostępne są w różnych kształtach i wielkościach. Popularne kształty kratownic to owalny, prostokątny i okrągły. Warto również dodać, że prezentowane produkty charakteryzują się bardzo niską wartością współczynnika szumów. Dostępne urządzenia są montowane fabrycznie. Dokładność pomiarów - w zależności od modelu - wynosi zazwyczaj ±2% dla całego zakresu prędkości przepływów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań.

Wyników 1 - 4 z 4