Standardowe

Podstawowe modele do pracy w układach klimatyzacji i wentylacji lub w przemyśle

Przenośne przyrządy i urządzenia znacznie ułatwiają pracę, zwłaszcza w miejscach bardzo trudno dostępnych. Można dokonywać jednorazowych pomiarów albo umieścić takie narzędzia wspomagające na stałe w konkretnym miejscu. Oba rozwiązania mają swoich przeciwników i zwolenników. Przetworniki doskonale sprawdzają się, jeśli umożliwiają systematyczne pomiary w określonym czasie. To wygodne i często wykorzystywane rozwiązanie.

Przetworniki temperatury i prędkości powietrza

Przetworniki temperatury i prędkości powietrza przeznaczone są przede wszystkim do kanałów wentylacyjnych, szybów wentylacyjnych, ale również pomieszczeń, w których ruch powietrza odgrywa istotną rolę. Swoje zastosowanie znajdują w takich sytuacjach jak:

  •   sprawdzanie odpowiedniego przepływu powietrza i optymalnej temperatury w pomieszczeniach,
  •   poprawne działanie wyciągów w miejscach zagrożonych nie do końca optymalną jakością powietrza,
  •   kontrola poprawnego funkcjonowania instalacji klimatyzacyjnych.

Przetworniki te przydatne są również w miejscach, w których używa się niebezpiecznych lub szkodliwych substancji lotnych, wszelkiego rodzaju gazów w instalacjach chemicznych czy przemysłowych.

Mierniki do codziennego użytku

Urządzenia te są niezwykle poręczne i sprawdzają się w każdej sytuacji. W przypadku odchyleń, które skutkować mogłyby awarią, natychmiast otrzymujemy informację zwrotną. To nowoczesne i wygodne przyrządy chętnie wykorzystywane i polecane przez fachowców w swojej dziedzinie.

Wyników 1 - 10 z 10