Do wysokiego ciśnienia

Przetworniki niemieckiej firmy Schmidt przeznaczone do pracy w układach wysokociśnieniowych 16bar model SS20.60HS

Stałe parametry to jeden z warunków poprawnego funkcjonowania instalacji wentylacyjnych i innych wrażliwych na zmiany, które mogą skutkować pracochłonnymi i kłopotliwymi awariami. Dlatego tak ważne są mierniki pozwalające na błyskawiczne ustalenie pomiaru.

Przetworniki prędkości powietrza

Odpowiednio wydajne systemy wentylacyjne są nie tylko bardzo istotne ze względu na zachowanie optymalnych wartości, ale także mają one realny wpływ na nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Jak się okazuje, odpowiednio wyregulowany przepływ powietrza jest istotny w wielu branżach – nie tylko wentylacji czy klimatyzacji, ale również w branży budowlanej czy nawet wykończeniowej. Bardzo przydatne w kontroli instalacji są przetworniki prędkości powietrza do wysokiego ciśnienia.

Praca w układach wysokociśnieniowych

Przetworniki do pracy w układach wysokociśnieniowych mają szeroki zakres, jeśli chodzi o temperaturę pracy, ponadto cyfrowe wyjście, prostą i przejrzystą sygnalizację, na którą składają się cztery LEDy. Opcjonalnie występuje również interfejs umożliwiający kalibrację w terenie. Szeroki zakres pomiarowy ze względu na wygodną sondę. Przyrząd poprawnie pracuje do wysokich temperatur, a tym samym umożliwia funkcjonowanie nawet w utrudnionych warunkach. To wszystko składa się na skontrolowaną i utrzymaną prędkość przepływu powietrza i równoważenie zmian ciśnienia zarówno w przypadku powietrza nawiewanego, jak i wywiewanego.

Wyników 1 - 5 z 5