Mierniki przenośne CO2

 

Badanie zawartości dwutlenku węgla to podstawowy sposób na diagnozę jakości powietrza oraz sprawności układów wentylacji. Oferujemy mierniki przenośne CO2 do różnorodnych zastosowań, w laboratoriach, rolnictwie, branży wentylacji i ogrzewania oraz do monitoringu jakości powietrza w budynkach. Nasze mierniki CO2 charakteryzuje doskonała stabilność w czasie, dzięki czemu konieczność wykonywania czynności serwisowych została zredukowana do minimum. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi specyfikacjami detektorów CO2 pozwalających na wykonywanie punktowych pomiarów „z ręki” oraz urządzenia służące do montażu w monitorowanej lokalizacji.

Testery CO2 do zastosowań przemysłowych

Detektory CO2 do punktowej analizy zawartości dwutlenku węgla w badanym powietrzu pozwalają na wygodne prowadzenie pomiarów chwilowych lub monitoring zmian zawartości dwutlenku węgla w czasie. Dostępne są urządzenia z zasilaniem na baterie, jak i modele wyposażone zasilacze sieciowe, które można rozstawić w miejscy pomiaru na dołączonym stojaku. Urządzenia służące do badania zanieczyszczeń powietrza w szkołach, szpitalach, obiektach publicznych, magazynach, zakładach pracy, muzeach itp. Oprócz pomiaru zawartości CO2, mierzą również CO, często także ciśnienie barometryczne, temperaturę i wilgotność powietrza. Porównaj specyfikację mierników i wybierz właściwy tester CO2.

Tester zawartości CO2 w glebie

Na potrzeby badań zawartości dwutlenku węgla w glebie, oferujemy Testery CO2 wyposażone w dodatkową sondę pomiarową, przystosowaną do analizy zawartości CO2 w próbce gleby. Sonda pozwala na pobranie próbek także z trudnodostępnych miejsc. Jest idealnym narzędziem do precyzyjnych pomiarów środowiskowych, sprawdzi się podczas oceny prac związanych z rekultywacją oraz kontroli biodegradacji substancji niebezpiecznych. Detektor CO2 z dodatkową sondą sprawdzi się jako urządzenie do monitorowania CO2 w powietrzu, do badania natlenienia gleby, tempa fotosyntezy roślin oraz w wielu innych specjalistycznych aplikacjach.

Wyników 1 - 6 z 6

Miernik CO2 - GM70

Uniwersalny przenośny miernik MI70 | GM70 współpracujący z rożnymi sondami: CO2, wilgotności, punktu rosy, wody w oleju. W przypadku sondy CO2 model GMP343 można wprowadzić kompensację ciśnienia, wilgotności i tlenu.

Szczegółowe dane techniczne...

OPUS 20

Elektroniczny rejestrator wilgotności, temperatury, ciśnienia barometrycznego, poziomu CO2.
Wyświetlacz graficzny LCD.
Pamięć 3200000 pomiarów.
Wyjście USB | Ethernet.

Szczegółowe dane techniczne...