Pomiar CO2 | CO | T | RH

Mierniki, przetworniki i rejestratory z pomiarem zawartości CO2

 

Wygodne, przenośne przyrządy pozwalające dokonać precyzyjnych pomiarów są bardzo istotne właściwie w każdym przemyśle. Ważne, by były one niezawodne – zwłaszcza w przypadku mierników pomiaru zawartości gazów, które mogą w jakiś sposób zagrozić nie tylko funkcjonowaniu danych mechanizmów, a nawet zdrowiu czy życiu.

Mierniki pomiaru zawartości CO2

Mierniki pomiaru zawartości CO2 to bardzo istotne w branży wentylacyjnej urządzenie, które znacznie usprawnia pracę i pozwala na dokonanie precyzyjnych pomiarów. Zoptymalizowane warunki, jeśli chodzi o zawartość tego gazu w powietrzu, mają bowiem wpływ na wiele czynników i tylko jednym z nich jest jakość powietrza, co nie oznacza, że nieistotnym. Wymagające pomiaru wentylacje wyposażone powinny być w wysokiej jakości mierniki, ich czułość i precyzja mają bowiem wpływ na działanie całych mechanizmów, nie tylko wentylacyjnych, ale na przykład ogrodniczych. Warto zwrócić uwagę na pomiary wilgotności, która z kolei ma tutaj niebagatelny wpływ na ewentualne poprawne funkcjonowanie.

Przetworniki CO2

Przetworniki CO2 to swoisty tłumacz – przetwarzają bowiem niewiele nam mówiące dane na to, co rzeczywiście nas interesuje i ma realny wpływ na funkcjonowanie pomieszczeń. Dzięki temu otrzymujemy przejrzysty odczyt informacji, które są istotne dla działania miejsc, w których emisja CO2 ma realny wpływ na wysoką wydajność i efektywność pracy. Wysokiej jakości mierniki to gwarancja precyzyjnego odczytu, a nawet niegroźny dla życia wzrost CO2 już powoduje gorsze samopoczucie, dlatego dobrze jest tę wartość kontrolować na bieżąco.

Wyników 1 - 15 z 15

Miernik CO2 - GM70

Uniwersalny przenośny miernik MI70 | GM70 współpracujący z rożnymi sondami: CO2, wilgotności, punktu rosy, wody w oleju. W przypadku sondy CO2 model GMP343 można wprowadzić kompensację ciśnienia, wilgotności i tlenu.

Szczegółowe dane techniczne...

Miernik HD37AB1347

Pomiar CO | CO2 | prędkości |wilgotności i temperatury
Możliwość wyliczania przepływu (wydatku)
Wysoka dokładność
Współpraca z wymiennymi sondami termoanemometrycznymi i skrzydełkowymi
Możliwość podłączenia zewnętrznego czujnik

Szczegółowe dane techniczne...

OPUS 20

Elektroniczny rejestrator wilgotności, temperatury, ciśnienia barometrycznego, poziomu CO2.
Wyświetlacz graficzny LCD.
Pamięć 3200000 pomiarów.
Wyjście USB | Ethernet.

Szczegółowe dane techniczne...