Temperatura i wilgotność

Przyrządy do pomiaru temperatury / wilgotności dedykowane do zastosowań meteorologicznych.

Narzędzia do mierzenia wysokości temperatury oraz poziomu wilgotności powietrza są podstawowym elementem wyposażenia stacji meteorologicznych. W tej kategorii znajdą Państwo sprawdzone urządzenia, które nadają się zarówno do indywidualnego, jak i w pełni profesjonalnego zastosowania meteorologicznego. Głównymi rodzajami produktów, które prezentujemy poniżej, są przyrządy do pomiaru temperatury oraz przyrządy do pomiaru wilgotności. Wybierając urządzenia dostępne w Test-Therm, mają Państwo gwarancję najwyższej skuteczności pomiarowej oraz bardzo wysokiej żywotności, która przekłada się na opłacalność.

Pomiar wilgoci i temperatury - sprawdzone narzędzia pomiarowe 

Każda stacja meteorologiczna powinna być wyposażona w szereg czujników. Do najpopularniejszych należą profesjonalne przyrządy do pomiaru temperatury na różnych wysokościach. Proponujemy także zakup zintegrowanych czujników do jednoczesnego pomiaru wilgotności i temperatury. Dysponujemy szeregiem przetworników tych wartości fizycznych. Gotowe do instalacji stacje meteo, takie jak HD52.3D, mają zintegrowane anemometry ultradźwiękowe i konwertery kierunków. W tej kategorii można też znaleźć różnego rodzaju termohigrobarometry - przenośne i do zastosowania meteorologicznego - czujnik powietrza i detektory warunków glebowych.  

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania - prosimy o kontakt!

Wyników 1 - 21 z 21

Meteo HMP155

Przetwornik meteorologiczny o deklarowanej dokładności ±1% dla pomiarów wilgotności. Szeroki zakres pracy już od -80ºC ... + 60ºC. Idealne rozwiązanie dla klatki meteorologicznej Stevensona.

Szczegółowe dane techniczne...

Stacja meteo HD52.3D

1. HD52.3D : anemometr ultradźwiękowy + przetwornik kierunku
2. HD52.3D4 : anemometr ultradźwiękowy + przetwornik kierunku + barometr
3. HD52.3DP : anemometr ultradźwiękowy + przetwornik kierunku + pyranometr
4. HD52.3DP4 : anemometr ultradźwiękowy + p

Szczegółowe dane techniczne...

Termohigrometr XC200

Kompaktowe, solidne i stylowe urządzenie, cechujące się doskonałą dokładnością. Temperatura powietrza NTC: - Zakres pomiarowy: -20...+50°C | Dokładność: ±0,2°C (0...+40°C) i ±0,4°C (w pozostałym zakresie) |Rozdzielczość odczytu: 0,1°C Wilgotność względna powietrza (czujnik pojemnościowy): -...

Szczegółowe dane techniczne...