Przenośne

Przenośne liczniki cząstek

Pomiar ilości wybranych zanieczyszczeń i ich rodzajów wymaga zastosowania zaawansowanej aparatury badawczej. Przenośne liczniki cząstek to wysoce specjalistyczne urządzenia, które służą do identyfikowania rodzaju cząstek w analizowanej przestrzeni. W ten sposób mogą być wykorzystywane między innymi do aktywnego monitoringu środowiska, pomiarów porównawczych, badania jakości powietrza i przygotowywania kwalifikacji pomieszczeń. Urządzenia te są bardzo wygodne w użytkowaniu, a za sprawą mobilności mogą być wykorzystywane do wielu różnych celów. Liczniki cząstek są też powszechnie używane w pomieszczeniach sterylnych celem sprawdzenia, czy aktualne warunki spełniają ustalone normy.

Przenośne generatory aerozolu 

Wraz z przenośnymi licznikami cząstek w tej kategorii prezentujemy najnowsze przenośne generatory aerozolu. To produkty, które także wykorzystywane do oczyszczania wielkopowierzchniowych budynków. Występują w różnych rodzajach. Poszczególne typy generatorów aerozoli mogą być używane do dezynfekowania powietrza. Ujemnie spolaryzowana mgła odpowiada za nawilżanie powietrza. Przenośne generatory aerozoli spotkać można w wielu laboratoriach, jak i w zakładach produkcyjnych wielu branż (np. poligraficznej, chemicznej, dziewiarskiej). 

Kluczową zaletą przedstawianych produktów jest ich mobilność. Jedno urządzenie można stosować w różnych obiektach naprzemiennie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami poniżej i życzymy udanych zakupów w naszym sklepie! Laserowe liczniki cząstek zawieszonych w powietrzu.
tsi_big4
Wyników 1 - 6 z 6