Przetworniki różnicy ciśnień

W kategorii przyrządów laboratoryjnych, którymi są przetworniki różnicy ciśnień, znalazły się przetworniki różnicowe ciśnienia cieczy i powietrza. A wśród nich modele takie jak: przetwornik P82R, przetwornik PS18, przetwornik różnicy ciśnień DPT100, przetwornik różnicy ciśnień HD402, przetwornik różnicy ciśnień PDT101.

Pomiar różnicy ciśnień

Przetworniki różnicy ciśnień mają szerokie zastosowanie. Jeden z nich Przetwornik ciśnienie 26 jest urządzeniem pneumatyczno-elektronicznym, służącym do pomiaru nadciśnienia, podciśnienia i ciśnienia różnicowego. Ma swoje zastosowanie podczas pomiarów w wentylacji i klimatyzacji np. przy pomiarze nadciśnienia w kanałach wentylacyjnych. Inny z modeli, a dokładnie Przetwornik różnicy ciśnień XMD z wyświetlaczem o deklarowanej dokładności 0.1 proc. zakresu zaprojektowany został dla przemysłu przetwórczego. Urządzenie do pomiaru może być wykorzystywane do badań poziomu ciśnienia w zamkniętych zbiornikach ciśnieniowych, kontroli filtrów, a także poprawności pracy pomp.

Przyrządy te mają bardzo szerokie zastosowanie, czego przykładem jest przetwornik różnicy ciśnień PDT101, który ma swoje zastosowanie w: przemyśle mechanicznym i rolniczym, chemicznym i energetycznym, a ponadto w przemyśle spożywczym i browarniczym. Doceniany jest ponadto przez pracowników rafinerii i przemysłu gazowniczego oraz pracujących przy produkcji opakowań i przemysłu papierniczego. Pomiar różnicy ciśnień jest teraz o wiele szybszy i dokładniejszy.

Wyników 1 - 22 z 22

Przetwornik P26

Przetwornik różnicy ciśnień.
Wbudowany moduł autozerowania.
Charakterystyka liniowa i pierwiastkowa.
Wyjścia analogowe 0...10V i 0/4...20mA.
Zakresy od 0...10Pa do 0...100kPa.
Opcjonalne wyjścia przekaźnikowe.

Szczegółowe dane techniczne...